Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Kouros Eau de Sport Yves Saint Laurent για άνδρες

Kouros Eau de Sport Yves Saint Laurent για άνδρες

καπνιστό

Kouros Eau de Sport από Yves Saint Laurent είναι ένα άρωμα για άνδρες. Kouros Eau de Sport κυκλοφόρησε το έτος 1986. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, νότες βοτάνων και Kοραλλογενές Κεχριμπάρι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τριαντάφυλλο, γιασεμί και γάλβανο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί, βρύα δριός, Βανίλια, Μόσχος και Ολίβανο.

Αρτεμισία νότες βοτάνων Kοραλλογενές  Κεχριμπάρι

Γαρύφαλλο τριαντάφυλλο γιασεμί γάλβανο

Βέτιβερ πατσουλί βρύα δριός Βανίλια Μόσχος Ολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kouros Eau de Sport by Yves Saint Laurent.

Kouros Eau de Sport Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Kouros Eau de Sport fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Kouros Eau de Sport, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kouros Eau de Sport by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kouros Eau de Sport by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Profumum Roma Dulcis in Fundo Revlon Head Over Heels Zara Lirio de Agua Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Culti Mediterranea DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Jacomo Anthracite Pour L`Homme The Body Shop White Musk Sport Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Sorelle Fontana Micol