Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

L`Homme Eau d`Ete από Yves Saint Laurent είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L`Homme Eau d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, Βιολέτα και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βέτιβερ Ταϊτής, Μόσχος και Κέδρος.

τζίντζερ Περγαμόντο

πιπέρι λευκό Βιολέτα Βασιλικός

σπόρος Τόνκα Βέτιβερ Ταϊτής Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent.

L`Homme Eau d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Lacroix Noir Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Fragonard Vetyver Loewe Agua de Loewe Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Lise Watier Neiges pour Homme Aveda Chakra 1 Motivation Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Sinfonia di Note Toujours Verts Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco