Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες

L`Homme Eau d`Ete Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

L`Homme Eau d`Ete από Yves Saint Laurent είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. L`Homme Eau d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, Βιολέτα και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βέτιβερ Ταϊτής, Μόσχος και Κέδρος.

τζίντζερ Περγαμόντο

πιπέρι λευκό Βιολέτα Βασιλικός

σπόρος Τόνκα Βέτιβερ Ταϊτής Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent.

L`Homme Eau d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme Eau d`Ete by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK One Summer 2007 Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Mariella Burani Messages d`Homme Gant Gant Liquid Lise Watier Neiges pour Homme Mark Buxton Wood & Absinth Mark Buxton Sounds & Visions Floris No 89 Deborah Fisichella Adidas Pure Game Special Edition Burt`s Bees Natural Cologne Jeanne Arthes Rocky Man White