Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent για άνδρες

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent για άνδρες

L'Homme Parfum Intense Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

L'Homme Parfum Intense από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. L'Homme Parfum Intense κυκλοφόρησε το έτος 2013. L'Homme Parfum Intense έχει δημιουργηθεί από Anne Flipo και Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Περγαμόντο και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι Αρτεμισία, άνθη πορτοκαλιάς και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Ζωϊκό Άμπερ, Βενζόη , Κέδρος, δέρμα και καστόρι ,σουέτ.

λεμόνι Περγαμόντο πιπέρι μαύρο

Αρτεμισία άνθη πορτοκαλιάς φύλλο βιολέτας

νότες  ξύλων Ζωϊκό Άμπερ Βενζόη Κέδρος δέρμα καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Homme Parfum Intense by Yves Saint Laurent.

L'Homme Parfum Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Homme Parfum Intense by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Homme Parfum Intense by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Zino Davidoff Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Montale Aoud Red Flowers L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Manuel Canovas Ballade Verte Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille By Kilian Rose Oud DSH Perfumes Vintage Patchouly 10 Corso Como 10 Corso Como Lolita Lempicka Minuit Noir Mexx Perspective Woman