Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent για άνδρες

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Yves Saint Laurent για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel κυκλοφόρησε το έτος 2008. L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel έχει δημιουργηθεί από Anne Flipo, Pierre Wargnye και Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, πιπέρι λευκό, Βασιλικός και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Βέτιβερ Ταϊτής και Κέδρος.

τζίντζερ Περγαμόντο λεμόνι

καρυκεύματα πιπέρι λευκό Βασιλικός φύλλο βιολέτας

σπόρος Τόνκα Βέτιβερ Ταϊτής Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent.

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Σχόλια Αρωμάτων

L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Calvin Klein Calvin Canali Canali Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Marc Jacobs Marc Jacobs Men Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Krizia Time Uomo CoSTUME NATIONAL 21 Lacoste Style in Play Sonoma Scent Studio Egyptian Musk UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz CnR Create Leo for Men Esteban Ambrorient