Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

La Collection Jazz Yves Saint Laurent για άνδρες

La Collection Jazz Yves Saint Laurent για άνδρες

La Collection Jazz Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection Jazz Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection Jazz Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

La Collection Jazz από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. La Collection Jazz κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, Αρτεμισία και Κυπαρίσσι; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

κόλιανδρος

Γεράνι Αρτεμισία Κυπαρίσσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Jazz by Yves Saint Laurent.

La Collection Jazz Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection Jazz fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection Jazz, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Jazz by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Jazz by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Baldessarini Del Mar Baldessarini Creed Original Vetiver L`Artisan Parfumeur Dzongkha Jacomo Paradox Green for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Oriflame Deep Woods Fragonard Fragonard F! Baldessarini Del Mar Marbella Edition Canali Canali Style Jaguar Jaguar Prestige Montale Aoud Safran Smell Bent Dr. Dreidel