Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες

La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες

ουντ
La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

La Collection M7 Oud Absolu από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. La Collection M7 Oud Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2011. Η νότα κορυφής είναι Μανταριν ορανζ; η μεσαία νότα είναι πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, μύρο και Ουντ.

Μανταριν ορανζ

λάβδανο Γαλλίας μύρο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent.

La Collection M7 Oud Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection M7 Oud Absolu by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Must Cartier Pour Homme Essence L`Erbolario Sandalwood Cattier Eau Boisee Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Mona di Orio Oiro Reminiscence Patchouli Van Gils Puur Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Yves Rocher Nature Millenaire Ramon Molvizar Black Cube