Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent για γυναίκες

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2

La Collection Yvresse Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες La Collection Yvresse Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες La Collection Yvresse Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

La Collection Yvresse από Yves Saint Laurent είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. La Collection Yvresse κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Βιολέτα; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

λίτσι νεκταρίνι

τριαντάφυλλο Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent.

La Collection Yvresse Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Η αδελφή μου φορουσε παλια το champagne και ήταν πραγματικα υπέροχο άρωμα . Πριν καιρο εφερε στο σπιτι ενα χαρτακι με το καινουριο. Το αρχικο ,σαφώς, ηταν πολύ καλύτερο .

Jun
2016
Boheme_Maras
Boheme_Maras

Ένα από τα λατρεμένα μου φρούτα! Συνήθως Δεν προτιμώ αρώματα με βάση τα φρούτα θεωρώ πως δεν μου ταιριάζουν. Εδώ όμως μιλάμε για ένα εντυπωσιακό chypre fruity που θυμίζει φρούτα ζωγραφισμένα σε πίνακα με λάδια σε θερινό μοτίβο.
Λαμπερό ζωντανό και πολύ ξεχωριστό. Δεν υπάρχει καμία ομογενοποίηση σε αυτό το άρωμα . Κράτα άπειρα στο δέρμα και δεν έχει τρομερές διάφορες από το θρυλικό champagne.
Ο καλύτερος συλλέκτης κοπλιμέντων.

Jun
2016
talamantra
talamantra

Kαταχας θελω να δηλωσω οτι ειμαι ''οπαδος- λατρης'' της yvresse- champagne την οποια εξακολουθω να θεωρω οτι ειναι 1 απο τα 5 καλυτερα αρωματα - της δικης μου λιστας - ισως η κριτικη να μην ειναι αντικειμενικη - δεν μπορω να προδωσω την παλια για χαρη της καινουργιας -
Πριν λιγες ημερες δοκιμασα την καινουργια αυτη εκδοχη μοιαζει αρκετα , η αρχη ειναι σχεδον η ιδια , με την αρχικη ομως υστερει αρκετα Εχει μικροτερη διαρκεια και δεν εχει την απιστευτη διακυμανση της αρχικης Κυριαρχες νοτες το νεκταρινι με το πατσουλι και ακολουθουν απο καντα το λιτσι με την βιολετα
Φυσικα ειναι πιο ''ευκολοφορετη '' θεωρω οτι ειναι ενα ξεχωριστο ιδιαιτερο αρωμα -οχι για ολες τις ωρες- εντυπωσιακο προκλητικο σιγουρα εχει την δυναμικη να επισκιαση ευκολα τα αρωματα των υπολοιπων ''θηλυκων'' σε μια αιθουσα - εκτος εαν εχετε την ατυχια καποια να φοραει το vitage champagne -
Εαν λατρευετε τα φρουτενια συπρε ιδου ενα αρωμα που μπορει να θεσει υποψηφιοτητα για την κορυφη σας

Apr
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection Yvresse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent La Collection Yvresse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Yvresse by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Yves Saint Laurent Y Balenciaga Quadrille Pupa Yes Gold Marks and Spencer Truly Decadent Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Yohji Yamamoto Yohji biehl parfumkunstwerke gs01 Revillon Anouchka Corine de Farme Longboard Seaside Rihanna Reb'l Fleur Nejma Nejma 6 DSH Perfumes Mata Hari