Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες

Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Manifesto Le Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Manifesto Le Parfum από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Manifesto Le Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2015. Manifesto Le Parfum έχει δημιουργηθεί από Anne Flipo και Loc Dong. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βενζόη.

Περγαμόντο

ίριδα γιασεμί

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent.

Manifesto Le Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Manifesto Le Parfum by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Cafe Parfums Cafe Intenso Estée Lauder Azuree Pure Rochas Tocade CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Iceberg The Iceberg Fragrance Escada Incredible Me Al Haramain Perfumes Affaf Cacharel Amor Amor Tentation Ulric de Varens So Varens Rasasi Mezyuna Rose en Bos Rose & Vines