Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent για γυναίκες

Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent για γυναίκες

Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Nu Eau de Toilette Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Nu Eau de Toilette από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nu Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και θυμίαμα.

νερόλι Περγαμόντο Κάρδαμο

ίριδα γιασεμί ορχιδέα

Μόσχος Βανίλια θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nu Eau de Toilette by Yves Saint Laurent.

Nu Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nu Eau de Toilette by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nu Eau de Toilette by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Nahema Estée Lauder Azuree Pure Giorgio Armani Armani Code Sheer Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Nautilus Donna Nautilus Torrente L'Or Blanc de Torrente Giorgio Armani Onde Extase Tocca Cleopatra Sarantis C-Thru Purple Diamond Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Parfums 06130 Feuille de Reglisse Daisy Fuentes Dianoche Passion Night