Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Collector's Edition 2013 Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Collector's Edition 2013 από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Opium Collector's Edition 2013 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ, γαρίφαλο και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, Κεχριμπάρι, Βανίλια και πατσουλί.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ κρίνο της κοιλάδας

γιασεμί σαμπακ γαρίφαλο Μύρο

οποπονάξ Κεχριμπάρι Βανίλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent.

Opium Collector's Edition 2013 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Collector's Edition 2013, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opium Collector's Edition 2013 by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Aramis Havana Hilary Duff With Love Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Serge Lutens Chergui Diptyque L'Autre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Frapin 1270 biehl parfumkunstwerke al02 Ted Baker Second Skin Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon John Richmond John Richmond for Men