Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Opium Fleur de Shanghai Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Fleur de Shanghai Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Opium Fleur de Shanghai από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Opium Fleur de Shanghai κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Σταρ γιασεμί, μανόλια και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

Γαρύφαλλο Σταρ γιασεμί μανόλια Μύρο

Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opium Fleur de Shanghai by Yves Saint Laurent.

Opium Fleur de Shanghai Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opium Fleur de Shanghai by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opium Fleur de Shanghai by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Ralph Lauren Lauren Style Keiko Mecheri Mihime Torrente L'Or Blanc de Torrente Fendi Fendi 2004 Dana White Chantilly Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Ted Baker Secondscent Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Cliff Richard Devil Woman Tauer Perfumes 09 Orange Star Molinard Ecoute Moi