Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Orchidée de Chine Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Opium Orchidée de Chine από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Opium Orchidée de Chine κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι καρυκεύματα, Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ορχιδέα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, ίριδα, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

καρυκεύματα Μανταριν ορανζ νερόλι

Γαρύφαλλο ορχιδέα γιασεμί

μοσχοκάρυδο ίριδα Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opium Orchidée de Chine by Yves Saint Laurent.

Opium Orchidée de Chine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Orchidée de Chine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opium Orchidée de Chine by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opium Orchidée de Chine by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Miss Sixty Miss Sixty Elixir Keiko Mecheri Mihime Pierre Balmain La Mome Dolce&Gabbana L`eau The One Dana Lutece Chopard Wish Magical Nights Andy Warhol Pop pour Femme Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Betty Boop Betty Boop Parfums 06130 Feuille de Reglisse Rose en Bos Rose & Vines