Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent για γυναίκες

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Opium Oriental Limited Edition Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Opium Oriental Limited Edition από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Opium Oriental Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει Μανταριν ορανζ, Άνθη Βερίκοκου, Oσμανθός, γιασεμί και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ Άνθη Βερίκοκου Oσμανθός γιασεμί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opium Oriental Limited Edition by Yves Saint Laurent.

Opium Oriental Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opium Oriental Limited Edition by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opium Oriental Limited Edition by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Celine Dion Always Belong Tom Ford Velvet Gardenia Anastacia Resurrection Leonard Leonara S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Monsoon Monsoon Van Gils Her Aura by Night Jil Sander Jil Ocean Pacific OP Blend for Women Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Yves Saint Laurent Elle Edition Collector