Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Opium Pour Homme Eau d'Orient Yves Saint Laurent για άνδρες

Opium Pour Homme Eau d'Orient Yves Saint Laurent για άνδρες

απαλό πικάντικο

Opium Pour Homme Eau d'Orient από Yves Saint Laurent είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Opium Pour Homme Eau d'Orient κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι αστεροειδής γλυκάνισος, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι λευκό και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μπαμπού, Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

αστεροειδής γλυκάνισος γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

μοσχοκάρυδο πιπέρι λευκό τζίντζερ

σανδαλόξυλο Μπαμπού Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Opium Pour Homme Eau d'Orient by Yves Saint Laurent.

Opium Pour Homme Eau d'Orient Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Opium Pour Homme Eau d'Orient by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Opium Pour Homme Eau d'Orient by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Giorgio Armani Sensi Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Yves Rocher Voile d'Ambre Jean Patou Sira des Indes Kenzo Peace Laura Biagiotti Venezia Uomo Cattier Eau Boisee Manuel Canovas Ballade Verte Nicolai Parfumeur Createur Maharanih DSH Perfumes Michelangelo Clive Christian C for Men