Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paris Eau de Printemps Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Eau de Printemps Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Eau de Printemps από Yves Saint Laurent είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Eau de Printemps κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, υάκυνθος, Γεράνι και μπουμπουρντζελία; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα, κρίνος, μιμόζα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και Μόσχος.

Περγαμόντο υάκυνθος Γεράνι μπουμπουρντζελία

τριαντάφυλλο Βιολέτα κρίνος μιμόζα άνθη πορτοκαλιάς

σανδαλόξυλο Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Eau de Printemps by Yves Saint Laurent.

Paris Eau de Printemps Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Eau de Printemps by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Eau de Printemps by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Gres Cabotine Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Prada No7 Violette Cacharel Anais Anais Flower Edition Fragonard Bleu Riviera Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Jardin de France Oeillet Hugo Boss Boss Orange Strange Invisible Perfumes Urban Lily Essentially Me Kuan Yin Joya Venom