Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paris Nuit de Fete Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Nuit de Fete Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Nuit de Fete Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Paris Nuit de Fete από Yves Saint Laurent είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Nuit de Fete κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα, Περγαμόντο και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, βρύα δριός και Μόσχος.

Βιολέτα Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς

τριαντάφυλλο μιμόζα

σανδαλόξυλο Βέτιβερ βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Nuit de Fete by Yves Saint Laurent.

Paris Nuit de Fete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Nuit de Fete by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Nuit de Fete by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Halloween Halloween Sun Yves Rocher Neonatura Souffle Rochas Lumiere Muelhens My Melody Dreams Paul & Joe Blanc Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Joya Venom Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Flirt! Flowerific Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Des Filles a la Vanille Imma