Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Paris Roses des Bois Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Roses des Bois Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το είχα : 1

Paris Roses des Bois από Yves Saint Laurent είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Roses des Bois κυκλοφόρησε το έτος 2004. οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Βιολέτα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

άνθη πορτοκαλιάς Βιολέτα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Roses des Bois by Yves Saint Laurent.

Paris Roses des Bois Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Roses des Bois by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Roses des Bois by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Delices Chopard Wish Pink Diamond Hugo Boss Hugo XX Salvador Dali Little Kiss Miss Sixty Miss Braccialini Braccialini Women Lulu Castagnette Je t`M :-) Floris Fleur Creed Acqua Fiorentina Boadicea the Victorious Pure Roccobarocco Tre John Galliano Parlez-Moi d’Amour