Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Paris Roses des Vergers Yves Saint Laurent για γυναίκες

Paris Roses des Vergers  Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το είχα : 1

Paris Roses des Vergers από Yves Saint Laurent είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Roses des Vergers κυκλοφόρησε το έτος 2006. Paris Roses des Vergers έχει δημιουργηθεί από Laurent Bruyere, Sophia Grojsman και Dominique Ropion. Το άρωμα περιέχει κασσία, Κυκλάμινο, , Μόσχος, Άνθη Κερασιάς, συγκάρπιο τριανταφυλλιάς, άνθη αχλαδιάς, σανδαλόξυλο και νότες ξύλων.

κασσία Κυκλάμινο Μόσχος Άνθη Κερασιάς συγκάρπιο τριανταφυλλιάς άνθη αχλαδιάς σανδαλόξυλο νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Roses des Vergers by Yves Saint Laurent.

Paris Roses des Vergers Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Roses des Vergers by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Roses des Vergers by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Christian Dior Pure Poison Aftelier Jasmine Single Adidas Adidas 3 Women Fresh Violette Azzaro Azzaro 9 Kenzo Eau De Fleur de Magnolia The Body Shop Mandarin Orchid Aftelier Lumiere Stella McCartney Sheer Stella 2007 Molinard Bois Fleuri Des Filles a la Vanille Musc Venitien