Σχεδιαστές » T-Z » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Parisienne Eau de Toilette Yves Saint Laurent για γυναίκες

ozoνώδες
αλδεϋδικό
aquatic

Parisienne Eau de Toilette από Yves Saint Laurent είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Parisienne Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2010. Parisienne Eau de Toilette έχει δημιουργηθεί από Sophie Labbe και Sophia Grojsman. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και καστόρι ,σουέτ.

τριαντάφυλλο Αλδεϋδες

κρίνο της κοιλάδας φύλλο βιολέτας

Μόσχος ίριδα καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Parisienne Eau de Toilette by Yves Saint Laurent.

Parisienne Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Parisienne Eau de Toilette by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Parisienne Eau de Toilette by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Estée Lauder White Linen Breeze Kusado Sensu Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine Valentino Valentino Eau de Parfum Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Weil Zibeline Tonatto Profumi Flor D'Arancio Orlane Autour de l’Iris Genny Genny Shine Sprezzatura 746 Amore Segreto Naj-Oleari Naj-Oleari Helena Rubinstein Barynia