Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Rive Gauche Pour Homme Intense Yves Saint Laurent για άνδρες

Rive Gauche Pour Homme Intense Yves Saint Laurent για άνδρες

απαλό πικάντικο

Rive Gauche Pour Homme Intense από Yves Saint Laurent είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Rive Gauche Pour Homme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ και σπόρος Τόνκα.

δεντρολίβανο Περγαμόντο αστεροειδής γλυκάνισος

Λεβάντα Γεράνι μοσχοκάρφι

βετιβέρ πατσουλί ξύλο γκουαϊακ σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rive Gauche Pour Homme Intense by Yves Saint Laurent.

Rive Gauche Pour Homme Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rive Gauche Pour Homme Intense by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rive Gauche Pour Homme Intense by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Yves Saint Laurent Kouros Diesel Fuel for Life Homme Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Tom Tailor Bodytalk Man Avon Avon Essence Versace Versace Pour Homme Yves Saint Laurent Live Jazz Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Bob Mackie Mackie for Men Everlast Uppercut Galimard Flibustier