Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

aquatic
Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 από Yves Saint Laurent είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Κερασιάς και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

αχλάδι

Άνθη Κερασιάς μανόλια

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 by Yves Saint Laurent.

Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Renee Snowpeach LR Desperate Housewives Gabrielle Mistral Wild Blackberry Aftelier Fig Lush Ginger Rimmel London Glam Guess Guess Seductive Oriflame Precious Moments Garage GRG