Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Yves Saint Laurent Pour Homme Yves Saint Laurent για άνδρες

Yves Saint Laurent Pour Homme Yves Saint Laurent για άνδρες

Yves Saint Laurent Pour Homme από Yves Saint Laurent είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Yves Saint Laurent Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1971. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Βερβένα λέμόν, Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, Γαρύφαλλο, φασκόμηλο, Ροδόξυλο Βραζιλίας, Γεράνι και ματζουράνα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ και Κέδρος.

Λεβάντα Βερβένα λέμόν Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο λεμόνι

δεντρολίβανο Γαρύφαλλο φασκόμηλο Ροδόξυλο Βραζιλίας Γεράνι ματζουράνα

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yves Saint Laurent Pour Homme by Yves Saint Laurent.

Yves Saint Laurent Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Yves Saint Laurent Pour Homme by Yves Saint Laurent 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yves Saint Laurent Pour Homme by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yves Saint Laurent Pour Homme by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Mexx Mexx Pure Life Man Antonio Banderas Mediterraneo Jean Patou Voyageur Estée Lauder Pleasures Intense for Men Puma Flowing Free Man Etro Messe de Minuit Jardin de France Eau irisee Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Tonatto Profumi Sandalo Per Teti A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Hugo Boss Boss Bottled Night