Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Sanderling Yves de Sistelle για γυναίκες

Sanderling Yves de Sistelle για γυναίκες

Sanderling Yves de Sistelle για γυναίκες Εικόνες

Sanderling από Yves de Sistelle είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Ταγκέτες και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, βάμμα ρόδου και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Βανιλια και Μόσχος.

Περγαμόντο Ταγκέτες νότες πρασίνου

γιασεμί βάμμα ρόδου πασχαλιά

νότες ξύλων Βανιλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sanderling by Yves de Sistelle.

Sanderling Σχόλια Αρωμάτων

spa
spa

Eιναι η δίδυμη αδερφη της Coco Mademoiselle.
Η γνωμη μου ειναι οτι είναι ενα αιθέριο , λεπτό και θηλυκο αρωμα .Πολυ καλή επιλογή για την τιμή του ακομα και για αγορα στα τυφλά.

May
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves de Sistelle Sanderling fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves de Sistelle Sanderling, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sanderling by Yves de Sistelle. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sanderling by Yves de Sistelle αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Christian Dior Dior Dior David Yurman David Yurman Fragrance Carven Monsieur Carven Halston Halston Classic Sylvie No. 7 Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss M∙A∙C Dejarose Paco Rabanne La Nuit Ellie Perfume Ellie Corine de Farme Ibiza Night