Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Zara Black Peony Zara για γυναίκες

Zara Black Peony Zara για γυναίκες

Το είχα : 1

Zara Black Peony από Zara είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Zara Black Peony κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, ρόζ παιώνια και παιώνια; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Περγαμόντο

φρέζια ρόζ παιώνια παιώνια

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zara Black Peony by Zara.

Zara Black Peony Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Zara Zara Black Peony fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Zara Zara Black Peony, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zara Black Peony by Zara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zara Black Peony by Zara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Miller Harris Coeur de Fleur Caswell Massey Gardenia Krigler Juicy Jasmine Isabella Rossellini My Manifesto Smell Bent Bollywood or Bust L`Artisan Parfumeur Tubereuse Nina Ricci L`Air du Temps Noel Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Parfums DelRae Amoureuse Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style