Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Zara Powdery Magnolia Zara για γυναίκες

Zara Powdery Magnolia Zara για γυναίκες

aquatic

Zara Powdery Magnolia από Zara είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Zara Powdery Magnolia κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο

μανόλια τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zara Powdery Magnolia by Zara.

Zara Powdery Magnolia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Zara Zara Powdery Magnolia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Zara Zara Powdery Magnolia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zara Powdery Magnolia by Zara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zara Powdery Magnolia by Zara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Clean Clean Shower Fresh Muelhens My Melody Dreams Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music Trance Essence Abbey Rose DSH Perfumes Nouveau Gardenia L`Erbolario Caprifoglio Faith Hill True Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Christian Dior Dior Passage No.9 Abinoam Inveja Jennifer Lopez Glow