Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Kiss essence για γυναίκες

Kiss essence για γυναίκες

αμύγδαλο
ξινό
Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες

Kiss από essence είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινη σταφίδα, Φραγκοστάφυλλο, Μήλο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς, σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

κόκκινη σταφίδα Φραγκοστάφυλλο Μήλο βατόμουρο

βατόμουρο Αμύγδαλο

μαλλί της γριάς σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kiss by essence.

Kiss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με essence Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με essence Kiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kiss by essence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kiss by essence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Britney Spears Fantasy Pussy Deluxe Pussy Deluxe Lulu Castagnette LuluCastagnette Avril Lavigne Black Star Oriflame Dancing Lady Anya`s Garden Star Flower Eclectic Collections Sonata Vera Wang Glam Princess Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Sarantis B.U. Fantasy La Perla Ruby Perlage Sprezzatura 751 Amori Erranti