Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Kiss essence για γυναίκες

Kiss essence για γυναίκες

αμύγδαλο
ξινό
Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες Kiss essence για γυναίκες Εικόνες

Kiss από essence είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινη σταφίδα, Φραγκοστάφυλλο, Μήλο και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι βατόμουρο και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς, σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

κόκκινη σταφίδα Φραγκοστάφυλλο Μήλο βατόμουρο

βατόμουρο Αμύγδαλο

μαλλί της γριάς σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kiss by essence.

Kiss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με essence Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με essence Kiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kiss by essence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kiss by essence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Tous Touch Luciano Soprani Flirt Issimo Oilily Spanish Rose Bijan Bijan VIP Women Koto Parfums Hello Kitty Woman Voluspa Cocoa Tamarind Voluspa Mignonette Calvin Klein ck IN2U Heat Her Laurence Dumont Figue Sauvage Revlon Pink Happiness Delicate Moments Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris