Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Like a Rebel Queen essence για γυναίκες

Like a Rebel Queen essence για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

αμύγδαλο
Like a Rebel Queen essence για γυναίκες Εικόνες Like a Rebel Queen essence για γυναίκες Εικόνες

Like a Rebel Queen από essence είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Like a Rebel Queen κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, αχλάδι και καραμελωμένο μήλο; οι μεσαίες νότες είναι δαμάσκηνο και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και γλυκόρριζα.

Μανταριν ορανζ αχλάδι καραμελωμένο μήλο

δαμάσκηνο Αμύγδαλο

σανδαλόξυλο Μόσχος γλυκόρριζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Like a Rebel Queen by essence.

Like a Rebel Queen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με essence Like a Rebel Queen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με essence Like a Rebel Queen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Like a Rebel Queen by essence. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Like a Rebel Queen by essence αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Azzaro Chrome Legend Lobogal Lobogal Pour Lui Gap The Lover Gap G Him L`Erbolario Rugiada d`Oriente Hermes Eau de Cologne Hermes M. Micallef Sous Le Figuier Corine de Farme Douceur Nature Figue Susanne Lang Sula Champagne Sugar Demeter Fragrance Hello Kitty CnR Create Pisces for Men