Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

mark Citrus Bloom mark. για γυναίκες

mark Citrus Bloom mark. για γυναίκες

mark Citrus Bloom από mark. είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. mark Citrus Bloom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και Μάνγκο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι ξύλο τικ, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ Μάνγκο

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής αγιόκλημα

ξύλο τικ πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about mark Citrus Bloom by mark..

mark Citrus Bloom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με mark. mark Citrus Bloom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με mark. mark Citrus Bloom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει mark Citrus Bloom by mark.. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για mark Citrus Bloom by mark. αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine Fragonard Belle de Soleil Montale Soleil de Capri Liz Claiborne Mambo for Woman Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Tommy Bahama Set Sail South Seas Lush Ginger Chanel Chance Eau Tendre Marc de la Morandiere Ayako Carol`s Daughter Jamaican Punch