Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

mark White Vetiver mark. για γυναίκες

τουμπερόζα
κακάο
mark White Vetiver mark. για γυναίκες Εικόνες

mark White Vetiver από mark. είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. mark White Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ροζ πιπέρι και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και πατσουλί.

Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι δαμάσκηνο

γιασεμί τουμπερόζα Κακάο

Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about mark White Vetiver by mark..

mark White Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με mark. mark White Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με mark. mark White Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει mark White Vetiver by mark.. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για mark White Vetiver by mark. αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Calvin Klein Euphoria Givenchy Organza First Light Halloween Halloween Tropical Charles Jourdan L`Insolent Montblanc Presence d`Une Femme Intense Ramon Molvizar White Goldskin Apothia L Eau de Parfum Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Belinda Brown Blessings Florascent Aqua Composita Tango