Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Casual Men s.Oliver για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Casual Men s.Oliver για άνδρες Εικόνες

Casual Men από s.Oliver είναι ένα άρωμα για άνδρες. Casual Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, φασκόμηλο και ραβέντι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ καρπούζι

Βασιλικός φασκόμηλο ραβέντι

πατσουλί Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Casual Men by s.Oliver.

Casual Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver Casual Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver Casual Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Casual Men by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Casual Men by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Roger & Gallet Eau de Gingembre Joop! Joop! Homme Electric Heat Harald Gloockler Pompoos With Love Diesel Fuel For Life She Summer The Body Shop Zinzibar Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Demeter Fragrance Bubble Gum Washington Tremlett Notting Hill Carnival Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Love & Toast Persimmon Plum Shiara Amber Musk