Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Casual Men s.Oliver για άνδρες

ozoνώδες
aquatic
Casual Men s.Oliver για άνδρες Εικόνες

Casual Men από s.Oliver είναι ένα άρωμα για άνδρες. Casual Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, φασκόμηλο και ραβέντι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ καρπούζι

Βασιλικός φασκόμηλο ραβέντι

πατσουλί Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Casual Men by s.Oliver.

Casual Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver Casual Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver Casual Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Casual Men by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Casual Men by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Parfums DelRae Bois de Paradise Stephen Jones Stephen Jones Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Poiray Poiray Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Cartier Santos Eau de Sport Replay Replay Intense for Her Neotantric Parampara Peepshow Eclectic Collections Maestro Julian Rouas Private Collection Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Novae Plus Real Man Green