Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Casual Women s.Oliver για γυναίκες

Casual Women s.Oliver για γυναίκες

Casual Women s.Oliver για γυναίκες Εικόνες

Casual Women από s.Oliver είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Casual Women κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, φρούτο Γιούζου και Κυκλάμινο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, Βιολέτα και Άνθη Μηλιάς; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και δαμάσκηνο.

Πράσινο Μήλο φρούτο Γιούζου Κυκλάμινο

παιώνια Βιολέτα Άνθη Μηλιάς

Κέδρος Μόσχος δαμάσκηνο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Casual Women by s.Oliver.

Casual Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver Casual Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver Casual Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Casual Women by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Casual Women by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Alfred Sung Bijou Victoria`s Secret Dream Angels Desire Laura Mercier Eau Gourmande Violette Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Mexx XX Very Nice Franck Olivier Blue Sarantis B.U. Sexy Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Ulric de Varens Mini Varens 31 Nina Ricci Nina L`Elixir