Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Superior s.Oliver για άνδρες

Superior s.Oliver για άνδρες

Superior s.Oliver για άνδρες Εικόνες Superior s.Oliver για άνδρες Εικόνες

Superior από s.Oliver είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Superior κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, Κάρδαμο και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ρετσίνη.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι

δεντρολίβανο Κάρδαμο ρίζωμα ίρις

βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Superior by s.Oliver.

Superior Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver Superior fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver Superior, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Superior by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Superior by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun O Boticario Zaad Aveda Chakra 1 Motivation Puma Flowing Free Man Jardin de France Svetlana Kiehl`s Forest Rain Profumum Roma Acqua Viva Cartier Roadster Sport Koto Parfums L`Eau de Arthur Kristel Saint Martin Parfum d'Homme UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Jeanne Arthes Rocky Man