Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver για γυναίκες

s.Oliver City Beach Woman s.Oliver για γυναίκες

τροπικό

s.Oliver City Beach Woman από s.Oliver είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. s.Oliver City Beach Woman κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι ακτινίδιο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι παπάγια, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

ακτινίδιο ροδάκινο

παπάγια πλουμέρια(φρατζιπάνι) λουλούδι τιαρέ

Μόσχος Βανίλια Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver.

s.Oliver City Beach Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver s.Oliver City Beach Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver s.Oliver City Beach Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για s.Oliver City Beach Woman by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Ghost Ghost Sheer Summer Mypa Madonna Lady Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Crabtree & Evelyn Nadira Fresh Strawberry Flowers Menard L`Eau de Taoyaka Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Corine de Farme Witch Hay Lin Rasasi Hope Best Company Best Company D.S. & Durga Pomelo Blossom