Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

s.Oliver Men s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Men s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Men από s.Oliver είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. s.Oliver Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βασιλικός, Κάρδαμο και κόκκινη πιπεριά; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και λευκός μόσχος.

Περγαμόντο Βασιλικός Κάρδαμο κόκκινη πιπεριά

φασκόμηλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about s.Oliver Men by s.Oliver.

s.Oliver Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver s.Oliver Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver s.Oliver Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει s.Oliver Men by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για s.Oliver Men by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Carolina Herrera Chic For Men Jil Sander Sander for Men Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Lubin Idole Geoffrey Beene Bowling Green Nez a Nez Foret de Becharre Corine de Farme L'Homme Diptyque Vinaigre de Toilette Aesop Marrakech Lubin Bluff Kenzo Once Upon a Time pour Homme Lush The Smell of Freedom