Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

s.Oliver Selection for Men s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Selection for Men s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Selection for Men s.Oliver για άνδρες Εικόνες s.Oliver Selection for Men s.Oliver για άνδρες Εικόνες

s.Oliver Selection for Men από s.Oliver είναι ένα άρωμα για άνδρες. s.Oliver Selection for Men κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Βασιλικός και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, τριαντάφυλλο και τριφύλλι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βρύα δριός, ξύλο γκουαϊακ και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ Βασιλικός φασκόμηλο

μοσχοκάρυδο τριαντάφυλλο τριφύλλι

πατσουλί βρύα δριός ξύλο γκουαϊακ Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about s.Oliver Selection for Men by s.Oliver.

s.Oliver Selection for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver s.Oliver Selection for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver s.Oliver Selection for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει s.Oliver Selection for Men by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για s.Oliver Selection for Men by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Profumum Roma Confetto Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Robert Piguet Fracas for Men Comptoir Sud Pacifique Aouda Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Il Profvmo Pioggia Salata Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Lush Candy Fluff Gap Core Bogner Bogner for Man Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian