Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver για γυναίκες

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver για γυναίκες

Το είχα : 1

s.Oliver Selection for Woman s.Oliver για γυναίκες Εικόνες s.Oliver Selection for Woman s.Oliver για γυναίκες Εικόνες

s.Oliver Selection for Woman από s.Oliver είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. s.Oliver Selection for Woman κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, νεκταρίνι, Περγαμόντο και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος του Τέξας και Ζωϊκό Άμπερ.

λάιμ νεκταρίνι Περγαμόντο Μήλο

γιασεμί παιώνια αγιόκλημα

Μόσχος Κέδρος  του Τέξας Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about s.Oliver Selection for Woman by s.Oliver.

s.Oliver Selection for Woman Σχόλια Αρωμάτων

s.Oliver Selection for Woman by s.Oliver 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver s.Oliver Selection for Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver s.Oliver Selection for Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει s.Oliver Selection for Woman by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για s.Oliver Selection for Woman by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lollia Believe Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Lilly Pulitzer Squeeze Givenchy Givenchy Lights Corine de Farme Ternata Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Floris Fleur Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Kate Spade Twirl Alta Moda Sweet Heart Fragonard Caresse