Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

s.Oliver Spring Spirit Man s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Spring Spirit Man s.Oliver για άνδρες

s.Oliver Spring Spirit Man από s.Oliver είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. s.Oliver Spring Spirit Man κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Κυπαρίσσι; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, μοσχοκάρυδο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και σπόρος Τόνκα.

δεντρολίβανο Περγαμόντο Κυπαρίσσι

φασκόμηλο μοσχοκάρυδο φύλλο βιολέτας

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about s.Oliver Spring Spirit Man by s.Oliver.

s.Oliver Spring Spirit Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει s.Oliver Spring Spirit Man by s.Oliver. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για s.Oliver Spring Spirit Man by s.Oliver αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Men Avon Signature Sean John Unforgivable Black Byredo Gypsy Water Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Mark Buxton Black Angel Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Voluspa Linden Blond Tabac Joya Potion CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Bronnley Lavander Nicolai Parfumeur Createur Baladin