Σχεδιαστές » » Λουλουδενιο « Ομάδες

Obelisk Água de Cheiro για γυναίκες

Obelisk Água de Cheiro για γυναίκες

Obelisk από Água de Cheiro είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Εσπεριδοειδή

Νότες Ανθών

Κεχριμπάρι Μόσχος πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Obelisk by Água de Cheiro.

Obelisk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Água de Cheiro Obelisk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Água de Cheiro Obelisk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Obelisk by Água de Cheiro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Obelisk by Água de Cheiro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Pacifica California Star Jasmine Donna Karan Donna Karan Jill Stuart Night Blooming Lily Creed Fleurs de Bulgarie Miller Harris Geranium Bourbon Monyette Paris Monyette Paris Estée Lauder Beautiful Spring Veil Estée Lauder Beautiful Love Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Parfums Berdoues Violette Divine Norma Kamali Norma Kamali