Σχεδιαστές » » Λουλουδενιο « Ομάδες

Wild Carrot Iris 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Wild Carrot Iris 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες

Wild Carrot Iris 1000 Flowers για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Wild Carrot Iris από 1000 Flowers είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Wild Carrot Iris κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jessica Buchanan. Το άρωμα περιέχει τζίντζερ, Νεράντζι, ίριδα, μιμόζα, Σπόροι Καρότου, ηλιοτρόπιο, Βανίλια, Αμπρετη (Μολόχα), Βέτιβερ και σπόρος Τόνκα.

τζίντζερ Νεράντζι ίριδα μιμόζα Σπόροι Καρότου ηλιοτρόπιο Βανίλια Αμπρετη  (Μολόχα) Βέτιβερ σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wild Carrot Iris by 1000 Flowers.

Wild Carrot Iris Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με 1000 Flowers Wild Carrot Iris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με 1000 Flowers Wild Carrot Iris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wild Carrot Iris by 1000 Flowers. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wild Carrot Iris by 1000 Flowers αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Taylor Black Pearls Kenzo Kenzo Mary Kay Sparkling Honeysuckle Opus Oils Burlesque: Gypsy Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Essentially Me Kuan Yin Caron Farnesiana Regency Cosmetics Tawanna Serge Lutens Bas de Soie Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Faith Hill True Orla Kiely Orla Kiely