Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη « Ομάδες

Idillio Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Idillio Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Idillio Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Idillio Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Idillio από Acca Kappa είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Idillio κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και πατσουλί.

τριαντάφυλλο φασκόμηλο

Κέδρος σανδαλόξυλο

Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Idillio by Acca Kappa.

Idillio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Idillio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Idillio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Idillio by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Idillio by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Yves Saint Laurent M7 Fresh Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Demeter Fragrance Giant Sequoia Etro Vetiver Xerjoff Modoc Susanne Lang Tamboti Wood Jalaine Vetiver Voluspa Malayan Coco Sage Machado Pearl D.S. & Durga Empress Jingu