Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

LiboCedro Acca Kappa για άνδρες

LiboCedro Acca Kappa για άνδρες

απαλό πικάντικο

LiboCedro από Acca Kappa είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γαρίφαλο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Μόσχος.

Περγαμόντο γαρίφαλο

τριαντάφυλλο φασκόμηλο

Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about LiboCedro by Acca Kappa.

LiboCedro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa LiboCedro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa LiboCedro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει LiboCedro by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για LiboCedro by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jil Sander Sport for Men Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Pal Zileri Lab Esteban Tonka Cadillac Cadillac Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho ScentStory 24 s.Oliver s.Oliver Men Romeo Gigli Laki Kesling Be Bop