Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Vaniglia Fior di Mandorlo Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Vaniglia Fior di Mandorlo Acca Kappa για γυναίκες και άνδρες

Vaniglia Fior di Mandorlo από Acca Kappa είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vaniglia Fior di Mandorlo κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Luca Maffei. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι Ανθός Αμυγδάλου και Βανίλια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

Περγαμόντο γιασεμί

Ανθός Αμυγδάλου Βανίλια

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vaniglia Fior di Mandorlo by Acca Kappa.

Vaniglia Fior di Mandorlo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Acca Kappa Vaniglia Fior di Mandorlo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Acca Kappa Vaniglia Fior di Mandorlo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vaniglia Fior di Mandorlo by Acca Kappa. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vaniglia Fior di Mandorlo by Acca Kappa αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Antonio Banderas Diavolo per Donna Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Luciano Soprani Solo Amore Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Bruno Acampora Iranzol Ayala Moriel Moon Breath DSH Perfumes Madonna Lily Rasasi Al Ward Al Musk Nejma Nejma 3