Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Encore Alfred Sung για γυναίκες

Encore Alfred Sung για γυναίκες

τουμπερόζα

Encore από Alfred Sung είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Encore κυκλοφόρησε το έτος 1990. Το άρωμα περιέχει τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, γιασεμί και τριαντάφυλλο.

τουμπερόζα σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια γιασεμί τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Encore by Alfred Sung.

Encore Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alfred Sung Encore fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alfred Sung Encore, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Encore by Alfred Sung. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Encore by Alfred Sung αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Givenchy Organza Indian Jasmin Al-Rehab Sultana Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Parfums Elite Elite Model Attitude Luciano Soprani Solo Amore Bijan Bijan Creed Love in White Mexx Mexx Black for Her Lili Bermuda Passion Flower Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Ulric de Varens Isa