Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες

White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

κίτρινο φλόραλ
White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες White Musk Alyssa Ashley για γυναίκες Εικόνες

White Musk από Alyssa Ashley είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. White Musk κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και εστραγκόν; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και πατσουλί.

Περγαμόντο εστραγκόν

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο πασχαλιά

Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Musk by Alyssa Ashley.

White Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Alyssa Ashley White Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Alyssa Ashley White Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Musk by Alyssa Ashley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Musk by Alyssa Ashley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Esprit Life by Esprit Marc Jacobs Daisy Lacoste Touch of Spring Avon Spotlight CnR Create Capricorn The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Apothia Velvet Rope Dana Tabu Forbidden La Bouquetiere Embrasse Moi Lulu Beauty Gigi Lalique Lalique Edition Limitee 2011