Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Myths Man Amouage για άνδρες

καπνιστό
Myths Man Amouage για άνδρες Βίντεο
Myths Man Amouage για άνδρες Εικόνες Myths Man Amouage για άνδρες Εικόνες

Myths Man από Amouage είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Myths Man κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Χρυσάνθεμο και ρίζα ίρις; οι μεσαίες νότες είναι ρούμι, τριαντάφυλλο, Βέτιβερ και Έλεμι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Στάχτη και δέρμα.

Χρυσάνθεμο ρίζα ίρις

ρούμι τριαντάφυλλο Βέτιβερ Έλεμι

λάβδανο Στάχτη δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Myths Man by Amouage.

Myths Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Myths Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Myths Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Myths Man by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Myths Man by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Joop! Nightflight Gres Ambre de Cabochard Bijan DNA for Men Montale Dewmusk Serge Lutens Serge Noire Laura Mercier Nuits Enchantees Lorenzo Villoresi Dilmun Legendary Fragrances Treasure Island Xerjoff Shingl Lostmarch Lann-Ael Boadicea the Victorious Explorer Mona di Orio Ambre