Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Myths Woman Amouage για γυναίκες

Myths Woman Amouage για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Myths Woman Amouage για γυναίκες Βίντεο
Myths Woman Amouage για γυναίκες Εικόνες Myths Woman Amouage για γυναίκες Εικόνες

Myths Woman από Amouage είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Myths Woman κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι νάρκισσος, φύλλο βιολέτας, λάβδανο και Χρυσάνθεμο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί και Ζωϊκό Άμπερ; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, βρύα και Μόσχος.

νάρκισσος φύλλο βιολέτας λάβδανο Χρυσάνθεμο

Γαρύφαλλο πατσουλί Ζωϊκό Άμπερ

δέρμα βρύα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Myths Woman by Amouage.

Myths Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Amouage Myths Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Amouage Myths Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Myths Woman by Amouage. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Myths Woman by Amouage αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

beauty at ebay
Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Givenchy Into the Blue Tous Green Purpurine Diptyque Jardin Clos Les Nereides Vert d'Eau Weil Eau de Weil Tova Beverly Hills Tova Nights Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Marbert Energy D.S. & Durga Cowgirl Grass Bronnley Orchid Miller Harris Jasmin Vert Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique