Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Via Della Vigna Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες και άνδρες

Via Della Vigna από Antica Erboristeria e Spezieria San Simone είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fernanda Russo. Οι νότες κορυφής είναι νότες βοτάνων και μέντα; η μεσαία νότα είναι βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι Νότες Ανθών και άχυρο.

νότες βοτάνων μέντα

βρύα δριός

Νότες Ανθών άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Della Vigna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Crave Hugo Boss Boss Selection Versace V/S Homme Diesel Fuel for Life Homme Avon Derek Jeter Driven Lacoste Red Charles Jourdan Un Homme Geo. F. Trumper Eau de Quinine Loewe Loewe Pour Homme Rance 1795 Triomphe Millesime Roxana Illuminated Perfume Vera Galimard Monsieur Galimard