Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Via Della Vigna Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες και άνδρες

Via Della Vigna από Antica Erboristeria e Spezieria San Simone είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fernanda Russo. Οι νότες κορυφής είναι νότες βοτάνων και μέντα; η μεσαία νότα είναι βρύα δριός; οι νότες της βάσης είναι Νότες Ανθών και άχυρο.

νότες βοτάνων μέντα

βρύα δριός

Νότες Ανθών άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Della Vigna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Avon Derek Jeter Driven Bill Blass Amazing for Men Sergio Tacchini O-Zone Man Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Diptyque Eau d'Elide Bond No 9 Chez Bond Calvin Klein Truth For Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Woods of Windsor Lavender Vicky Tiel Ulysse Azzaro Travelling Avon Wild Country