Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Via Maggio Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες

Via Maggio Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες

Via Maggio από Antica Erboristeria e Spezieria San Simone είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fernanda Russo. Η νότα κορυφής είναι Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι ίρις της Τοσκάνης, Βιολέτα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και ίριδα.

Λευκά  άνθη

ίρις της Τοσκάνης Βιολέτα τριαντάφυλλο

νότες  ξύλων ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Maggio by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Maggio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Maggio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Maggio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Maggio by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Maggio by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz Blumarine Blu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Pupa Very Flower Orchidea Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Creed Fantasia de Fleurs Creed Tubereuse Indiana Clinique Clinique Happy Summer Spray s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Ted Baker XO Extraordinary Anthony Embry Coeur De Glace TerraNova Pikake