Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Via Torta Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες

Via Torta Antica Erboristeria e Spezieria San Simone για γυναίκες

Via Torta από Antica Erboristeria e Spezieria San Simone είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fernanda Russo. Η νότα κορυφής είναι Λευκά άνθη; οι μεσαίες νότες είναι Κεχριμπάρι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και πιπέρι μαύρο.

Λευκά  άνθη

Κεχριμπάρι γιασεμί

πατσουλί σανδαλόξυλο πιπέρι μαύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Torta by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Torta Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Torta fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Torta, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Torta by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Torta by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Rochas Byzantine Hanae Mori Hanae Mori Serge Lutens Fumerie Turque Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Creed Vanisia Etro Ambra Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Rasasi Muzarkash Henri Bendel Incense & Musk Roger Vivier L’Ambre LR LR Classics Singapore Segreti di Lucca Elisa