Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Frozen Lavanda Avon για γυναίκες

Frozen Lavanda Avon για γυναίκες

Frozen Lavanda Avon για γυναίκες Εικόνες

Frozen Lavanda από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Frozen Lavanda κυκλοφόρησε το έτος 2017. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο, Λεβάντα και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μήλο Λεβάντα Περγαμόντο

γιασεμί

Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frozen Lavanda by Avon.

Frozen Lavanda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Frozen Lavanda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Frozen Lavanda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frozen Lavanda by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frozen Lavanda by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Courreges Courreges 2020 Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Puma Jamaica Woman Versace Versus Time For Pleasure Ralph Lauren Ralph Cool Esteban Folie de Figue Biotherm Eau d'Energie Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Victoria`s Secret Love Rocks So...? So...? Eternal Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides